Merhaba Ziyaretçi; Bugün
Haberler / Avrupa´da Özdemir´e büyük destek

 

Son günlerde bazı şer odaklarının saldırısına maruz kalan Türkmen alevi Bektaşi Vakfı Genel Başkanı Kırıkkaleli Özdemir Özdemir´e Avrupa´dan büyük destek geldi.

 

Turan Birliği tarafından Almanya'nın Dortmund şehrinde "Teröre Karşı Birlik Yürüyüşü" isimli bir organizasyon gerçekleştirildi. Yüksek katılımlı gerçekleşen yürüyüşte teröre tek bir ağızdan tepki gösterildi. Ayrıca yürüyüşte Tükmen Alevi Bektaşi Vakfı Genel Başkanı Özdemir Özdemir'e de destek açıklamaları oldu. Sloganlar atan yürüyüş ekibi, bazı şer odaklarının saldırısına maruz kalan Özdemir'e desteğini onun resimlerini taşıyarak gösterdi.

Yürüyüş hakkında konuşan Özdemir Özdemir, “Almanya Dortmundta “Teröre Karşı Birlik Yürüyüşü” düzenleyen Turan Birliğinin yiğit Anadolu delikanlılarına çok teşekkür ederim. Türkiye'de bir takım çevrelerce uğradığım haksız linç girişimi ve karalamaya kampanyası karşısında dimdik durarak bizimle beraber olduklarını, vakfımıza ve tarafımıza vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Yorumlar+Yorum Yaz

Mail Adresiniz

Adınız Soyadınız

Yorumuz:

Paylaş